MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ställning 8941109
*
nr 894 1109
Ställning
1950s, för singlar / böcker, metal, height: 22,
50-tal, för singlar / böcker, metall, höjd: 22
Estimate:
300
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:00:32
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 15:58:41
1
100 kr
12/5 19:53:51
2
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: böcker metall singlar ställning
-
3113 BOWL
+ ashtray, 2 parts, brass. Length: 12-17,
Auction ends
in a week
3 juni at 18:20
-
9100 Smörhundar
2 pcs, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sweden. "Nobel", ..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
3 juni at 19:39
*
Ställning
Read more about 50/60-tal
nr 894 1109
Ställning
1950s, för singlar / böcker, metal, height: 22,
50-tal, för singlar / böcker, metall, höjd: 22
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 15:58:41 | 1 | 100 kr |
12/5 19:53:51 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: böcker metall singlar ställning
-
3113 BOWL
+ ashtray, 2 parts, brass. Length: 12-17,
Auction ends
in a week
3 juni at 18:20 -
9100 Smörhundar
2 pcs, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sweden. "Nobel", ..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
3 juni at 19:39